Скляна раковина: різновиди та особливості

Скляна раковина: різновиди та особливості

Раковина є невід’ємним атрибутом ванної кімнати. У наш час раковина це не тільки сантехнічне обладнання, але й важливий елемент інтер’єру.

Одним з бездоганних і незвичайних рішень для своєї ванної кімнати буде вибір скляної раковини. Така раковина виглядає розкішно та елегантно. Це досить стильний і оригінальний атрибут, який підійде як для класичного, так і для сучасного стилів. Одним з плюсів таких раковин є те, що вони виготовлені зі скла товщиною не менше 12 мм, що говорить про їх надійность та безпеку.

Скло саме по собі дає відчуття легкості та свободи. Такі раковини будуть в першу чергу корисні в малогабаритних ванних кімнатах.

Різновидів ж у скляних раковин виділяють кілька:

 

  • Навісні раковини.Більш ідеального варіанту для маленьких ванних кімнат не може бути. Такі раковини кріпляться спеціальним способом, завдяки чому місце під раковиною залишається вільним і приміщення кімнати здається просторим.
  • Накладні раковини.Практичний варіант. Економить досить місця. Такі раковини вбудовують в меблі або встановлюють на спеціальну поверхню.
  • Скляні раковини, що встановлюються на опорах.Досить оригінальне рішення для ванної кімнати, яке безумовно додасть родзинку в інтер’єр. Характеризується довгим терміном служіння.
  • Кутові раковини.Займають простір в кутку, завдяки чому економлять місце. Такі раковини підходять навіть для зовсім маленьких ванних кімнат.

Головний плюс кутових раковин, що вони можуть бути як зовсім маленьких розмірів, так і стандартних розмірів і можуть розташовуватися в абсолютно будь-якій ванній кімнаті.

Виглядають подібні раковини дуже оригінально та витончено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *