Як обрати світильник для дзеркала в ванну кімнату?

Як обрати світильник для дзеркала в ванну кімнату?

Кожен з нас починає свій день, безумовно, з ванної кімнати, і, звичайно ж, обов’язково дивиться в дзеркало. Наш настрій залежить від того, що ми побачимо в дзеркало, і наскільки нас це «зображення» задовольнить.

Щоб дзеркало давало хорошу і не спотворену картинку тебе, мало його просто повісити, потрібно подбати про правильне освітлення.

В першу чергу світло повинне бути збалансованим, потік променів не повинен направлятися прямо в очі. Дуже хорошим варіантом буде освітлення, яке можна регулювати. Так як вранці нам потрібно більше світла для гоління або нанесення макіяжу. А от увечері, коли очі вже втомилися, яскраве освітлення буде ні до чого. І дуже здорово, якщо буде можливість світло трохи приглушити.

Не рекомендується встановлювати у ванній кімнаті звичайні лампочки і світильники. Подумайте про свою безпеку. Спеціальне освітлення для ванної кімнати обладнано захистом від вологи. Але навіть спеціальні світильники для ванної кімнати не можна встановлювати близько до води.

Тому рекомендуємо звернути вашу увагу на дзеркала з LED – освітленням, так як це ідеальне рішення для вашої ванної кімнати.

Останнім часом саме це освітлення набрало шалену популярність. І це абсолютно не дивно, адже світлодіоди в 10 разів економічніше і в 50 разів довговічніше звичайних лампочок. До того ж вони екологічні (не містять ртуті і газу) та пожежобезпечні.

Дзеркало з LED – підсвічуванням не тільки прикрасить вашу ванну кімнату, але візуально її розширить, так само прибере з відображення тіні і контрасти, дасть чудове зображення.

Comments are closed.