Як підібрати тумбочку під умивальник?

Як підібрати тумбочку під умивальник?

Тумбочка під раковину – один з найнеобхідніших атрибутів меблів для ванної кімнати. Тим більше що місце для неї знайдеться навіть в малогабаритних ванних кімнатах. Це, по суті, найвигідне використання площі, так як тумбочка виконує не тільки функцію зберігання речей, а й підтримує раковину, ховає труби та слугує прикрасою інтер’єру.

Як підібрати тумбочку під умивальник?

Для початку розберемося з видами тумб:

ПІДВІСНІ. Ідеальний варіант для малогабаритних приміщень, так як візуально розширює простір. Дуже практична в використанні, містка. І що не менш важливо, зручна в прибиранні – не потрібно пересувати меблі, щоб помити підлогу. До того ж має стильний зовнішній вигляд.

ПІДЛОГОВІ. Встановлювати ці конструкції явно легше, адже її без особливих зусиль можна поставити в будь-якому місці не боючись що стіна не витримає ваги тумбочки з раковиною. Радимо звернути вашу увагу на тумби з ніжками. Ці конструкції хороші тим, що не бояться вологи на підлозі і можуть розміщуватися у ванній кімнаті з системою теплої підлоги.

Коли з видом тумби визначилися, наступним кроком буде матеріал, з якого вона виготовлена. Вибір слід робити виключно між вологостійкими моделями. Гідним рішенням буде вибір тумбочки під раковину з МДФ. Матеріал дуже якісний та покритий спеціальною вологостійкою фарбою.

Якщо вами обрана тумбочка має кольорове покриття, обов’язково перевірте її на відсутність патьоків і подряпин.

Кольорова гама

На сьогоднішній день виробники пропонують досить широкий колірний асортимент. Для кожного знайдеться потрібний відтінок. Але не варто забувати, що більш доцільним буде вибір тумбочки під раковину в одній колірній гамі з іншими предметами інтер’єру у ванній кімнаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *