Як обрати колір для ванної кімнати?

Як обрати колір для ванної кімнати?

У наш час кольорова гамма відтінків досить широка. Багато, вибираючи колір для ванної кімнати, керуються виключно своїми уподобаннями, забуваючи про деякі чимало важливі чинники.

Кожен колір має своє зорове та психологічне сприйняття. Так само, якщо вміло використовувати колірну гаму, можна візуально збільшити та розширити простір ванної кімнати. Завдяки широкій в наш час кольоровій гамі, можна створити абсолютно будь-яку потрібну для вас атмосферу у ванній кімнаті.

Як колір впливає на людину?

 

  • Червоний колір сам по собі символізує пристрасть. У ванній кімнаті він більше впливає на життєву енергію, бадьорить. Закликає до активних дій, надає життєвих сил.
  • Помаранчевий колір створює атмосферу щастя. Діє на людину цей колір як антидепресант. Допомагає розслабити душу і тіло, позбавляє від стресу. Кімната в такій колірній гамі допомагає не думати про проблеми. Меблі в помаранчевому кольорі будуть заряджати власників позитивними емоціями.
  • Жовтий колір. Велика частина його відтінків викликає дратівливість та нервозність. Так само цей колір у ванній кімнаті візуально створює нестачу простору. Тому експериментувати з жовтим кольором краще у великих ванних кімнатах.
  • Зелений колір – колір рівноваги та впевненості. Він має властивість посилювати енергію, бадьорить, надає стабільність. Дає можливість урівноважитися та зібратися з думками.
  • Синій колір допомагає відпочити і заспокоїтися. Меблі для ванної кімнати в синіх відтінках не тільки додасть вашому інтер’єру оригінальний зовнішній вигляд, але й буде сприяти вашому душевному спокою.
  • Фіолетовий колір додає впевненості у власних силах. Допомагає заспокоїтися в стресових ситуаціях і знайти вихід зі складних ситуацій.
  • Сіра ванна кімната – це кращий варіант для поєднання кольорів, тут можна сміливо експериментувати з іншими кольорами, створюючи свій ексклюзивний інтер’єр. Так само сірий колір у ванній кімнаті нейтралізує дратівливість і нервозність. Допомагає відновити сили.
  • Чорний колір меблів для ванної кімнати символізує чіткість, лаконічність і хороший смак господарів. Але варто бути обережними з цим кольором. Якщо перенаситити кімнату чорним кольором, вона буде пригнічувати та погано впливати на емоційний стан. Рекомендується чимось розбавити цей колір. У чистому вигляді він викликає негативні емоції.

Для малогабаритної ванної кімнати краще використовувати меблі світлих відтінків, вони допоможуть візуально збільшити та розширити площу кімнати.

Але не варто забувати, що колірне рішення вашої ванної кімнати має приносити вам гарний настрій, добрі думки та спокій. Так що, обираючи колірну гамму для ванної кімнати, варто враховувати не тільки тенденції в світі моди, але і власні смаки та, звичайно ж,  інформацію яку щойно прочитали.