Як підібрати дзеркало у ванну кімнату?

Як підібрати дзеркало у ванну кімнату?

В першу чергу слід відштовхуватися від габаритів вашої ванної кімнати. Якщо вона досить мінімальної площі та в ній насилу поміщаються необхідні меблі, тоді кращим варіантом розташування дзеркала буде над раковиною. Так само слід заміряти ширину рукомийника, якщо ви вирішили, що дзеркало буде все ж висіти над ним. Більш часто зустрічається, коли прямокутне дзеркало того ж розміру, що і ширина раковини або трохи менше, але бувають і яскраві варіації, коли дзеркало значно більше самого рукомийника. Якщо ж форма овальна або фігурна, тоді обмежень майже немає. Важливо вловити пропорцію, щоб співвідношення всіх предметів у ванній кімнаті було гармонійне.

Якщо ж ви маєте велику простору кімнату, в якій досить вільного місця та є де розгулятися фантазії – тоді сміливо можна ставити дзеркало на повний зріст.

Але не варто забувати, що окрім місця для розташування дзеркала, вам ще потрібен простір перед ним, що б мати можливість з комфортом дивитися на себе.

Не варто забувати про стилістику та функціональність.

Рекомендується дотримуватися одного стилю. До класичного стилю більше підходять звичайні дзеркала в пишних розкішних рамках. У них, як правило, підсвічування не передбачене.

Якщо ж стиль вашої ванної ближче до сучасного, тоді тут варіацій море, все залежить від ваших уподобань. Дзеркала можуть бути як в рамі, так без рами; з підігрівом скла (зручно тим, що після прийняття ванни, можна подивитися на себе в абсолютно чисте, не запітніле від гарячих процедур дзеркало); з вбудованим підсвічуванням (дуже хороший варіант, так як допомагає не напружувати зір, при нанесенні макіяжу та просто зручне освітлювання при прийнятті водних процедур); зі збільшувальним склом для зручності нанесення макіяжу та гоління.

Так само досить практичним буде вибір дзеркальної шафки (дзеркало вбудоване в шафку над рукомийником). Таке дзеркало виконує відразу дві функції – естетичну і практичну, економить площу приміщення і візуально його розширює.

Когда зеркало уже выбрано, стоит обратить внимание на его характеристики. Напомним, что зеркало для ванной комнаты должно быть влагостойким. Целостность изделия не должна быть нарушена. Поверхность зеркала должна быть ровной, без трещин, царапин, пузырьков и других механических повреждений.

Не стоит экономить при выборе зеркал для ванной комнаты и покупать их в сомнительных местах и сомнительного качества.

Радимо звернути вашу увагу на широкий асортимент дзеркал для ванної кімнати високої якості торгової марки «МАРСАН».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *