Як обрати пенал для ванної кімнати?

Як обрати пенал для ванної кімнати?

Коли постає питання з боку практичністі і зручністі ванної кімнати то, певна річ, що потрібен пенал.

Адже головною рисою пеналу для ванної кімнати є функціональність і практичність. Все, що вам необхідно можливо тримати під рукою завдяки наявності пеналу у ванній кімнаті.

Як обрати пенал для ванної кімнати?

Найважливіший критерій в виборі пеналу для ванної кімнати це матеріал, з якого він виготовлений.
Як варіант це пластикові або скляні вироби, але практично завжди це вироби  економ сегменту. Хочемо звернути вашу увагу на меблі з МДФ, так як вони мають цілий ряд переваг: в першу чергу це вологостійкість (за рахунок покриття вологостійким лаком), широка гамма кольорів і відтінків, різноманітність фактур, висока міцність. Дуже важливо, що матеріал є абсолютно нешкідливим для людини, так як виготовляється з екологічно чистої сировини. При дотриманні правильного технологічного процесу виготовлення, меблі для ванної з МДФ це завжди якість і краса виробів.

Далі варто визначитися з конструкцією пеналу. Тут два варіанти: підлоговий і підвісний. Більш практичний підвісний, так як економить площу приміщення. А за рахунок того, що він не контактує з підлогою, процес прибирання проходить набагато простіше і зручніше. Так само вибір буде  між прямою та кутовою моделлю. Другий варіант ідеально підійде для власників маленьких ванних кімнат, так як він виконує відразу дві функції, економить простір і підкреслює оригінальність інтер’єру в цілому.

Варто пам’ятати, що наявність величезної кількості поличок аж ніяк не робить пенал більш функціональним і зручним. Ідеальним варіантом буде пенал з трьома секціями (нижня – кошик для білизни, середня – скриньки для дрібниць і верхня – білизняні полиці).
Що стосується підлогових пеналів – вони можуть бути на ніжках або без. Тут варто відштовхуватися виключно від габаритів приміщення та ваших особистих переваг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *